Multikulturní centrum Praha

WeMind - Příběhy lidí v pohybu

29. srpna 2020 (sobota) 12:00 - 22:00

Festival WeMind - Příběhy lidí v pohybu se bude konat 29.8.2020 od 12:00 na Střeleckém ostrově. Na programu budou keynote speeche, panelové diskuze, krátké přednášky. Akci budou doprovázet koncerty, živé knihovny, workshopy, dětský koutek i divadlo. Program najdete zatím zde a na webových stránkách www.wemind.cz

 

Zveme vás na festival WeMind - příběhy lidí v pohybu, který se koná 29. srpna 2020 od 12:00 na Střeleckém ostrově, v Praze.
Čekají vás přednášky a panelové diskuse na témata spojená s lidským pohybem po světě (ať už je nucený, či dobrovolný). V rámci programu vystoupí zajímaví hosté z domova i ze světa, kteří vám problematiku představí z mnoha, často překvapivých, úhlů pohledu. A prostor bude i pro jiná celospolečenská témata.
Těšit se můžete také na workshopy, hudbu i divadlo - a hlavně na inspirativní příběhy těch, kteří se vydali nejen za hranice své země, ale často i svých možností.
Celým dnem nás bude provázet Tigran Hovakimyan.
Akce se koná ku příležitosti úspěšného ukončení tříletého programu MIND, na kterém spolupracovalo dvanáct evropských zemí, a jehož cílem bylo zavést diskuzi o udržitelném rozvoji naší společnosti a bořit mýty o migraci. Budeme rádi, když s námi přijdete oslavit naše úspěchy.
Program festivalu naleznete níže. Keynote s Nazanin Armanian probíhá ve spolupráci se Střediskem humanitární a rozvojové spolupráce Diakonie ČCE v rámci projektu „Cíle udržitelného rozvoje a migrace“, který je součástí programu Evropské Unie pro vzdělávání a osvětu (Development Education and Awareness Raising - DEAR).
Festival je financovaný z prostředků Evropské unie. Názory jednotlivých hostů nemusí nutně odrážet postoj či názor Evropské unie.
Pozn. Charita Česká republika si vyhrazuje právo na změnu programu. Program bude tlumočený z anglického a španělského jazyka do českého a naopak.

datum:29. srpna 2020 (sobota) 12:00 - 22:00
místoStřelecký ostrov

Webové projekty Multikulturního centra Praha

Migraceonline
Praha sdílená a rozdělená
Nostrifikace
HelpDesk
Společně proti rasismu
..
© 2016 - Multikulturní centrum Praha; Webdesign & publikační­ systém Toolkit - Econnect